TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Sık Sorulan Sorular

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Araç iadelerindeki gecikmelerde her ek saat için günlük ücretin 1/3 ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti tahsil edilir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Uzun dönem kiralama taleplerinde indirimli fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 544 240 66 12 numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ İADE

Ofisimizden yapılacak araç teslim alma ve araç iadeleri için ofis çalışma saatleri incelenmelidir. Havalimanı ve Otobüs terminalinden yapılacak teslim ve iade işlemleri için 24 saat çalışma esası uygulanır.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

Araç sınıfına göre değişen minumum yaş gereklilikleri vardır. 23 yaş altına araç kiralaması yapılamamaktadır. Detaylı bilgi için telefonla iletişime geçilmelidir.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kayıtlı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigorta ve kasko geçersiz sayılır.

MESAFE SINIRI

Araç sınıfına ve kiralama gün sayısına göre değişmekle birlikte tüm araçlar için günlük km sınırı uygulanmaktadır. Km aşım ücreti ve diğer sorularınız için telefonla iletişime geçiniz.

FİYATLARA DAHİL HUSUSLAR HAKKINDA

Fiyatlara  araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV) fiyatlara dahil değildir.

ŞİRKETİMİZ FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI

Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan kaynaklı olarak uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra şirketimize ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır. İlgili trafik cezası bedeli nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından alı konulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Ödeme Yöntemleri
https://www.rentonomi.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -